Porsche 911 Cabriolet modeljaar 2012 van de 997.2-serie, een handgeschakelde auto in nieuwstaat.
Porsche dealeronderhouden.
Laatste onderhoudsbeurt bij 85.011 km – 5-2026.
Geen overtoeren vanaf bereik 2.
Inclusief Porsche Approved 111 Punten Check.
12 maanden BOVAG garantie
Eerste toelating
06 2011
Kilometerstand
85000
Full service prijs
€ 81.950,- Marge
V9 zwart
981 lederen bekleding
Extra lederen bekleding naast de standaarduitrusting:
A-stijl/voorruitframe, B-stijl, C-stijl, voorste deel van het dashboard inclusief airbagafdekking, bovenste/onderste deel van het dashboard inclusief afdekking van het instrumentenpaneel en handschoenenkastje, driedelig, airbagmodule, deurpanelen inclusief afdekking van de frontale airbag, buitenspiegels, voorste zijpanelen, achterste zijpanelen, zittingoppervlakken, middenstrook van de achterbank, zijwangen van de achterbank, alle lederen bekledingen
XSC Porsche-embleem als reliëf in de hoofdsteun – Porsche Exclusive Manufaktur
594 Alcantara-hemelbekleding
991 Airbagmodules in leer
377/378 Sportstoelen
342 Stoelverwarming
810 Vloermatten
B4 Carrara-wit
650 Elektrisch schuifdak
419 19-inch Carrera S II-velgen
XRP-spoorverbreders, 5 mm – Porsche Exclusive Manufaktur
271 Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels
844 Multifunctioneel stuurwiel
870 Universele multimedia-interface
672 Navigatiemodule
693 CD-/DVD-wisselaar, 6-voudig
666 Telefoonmodule voor PCM
567 Voorruit met bandfilter bovenaan
603 Bi-xenonkoplampen met dynamische bochtverlichting
288 Koplampreinigingssysteem
267 Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
534 Porsche-diefstalbeveiliging
674 Voorbereiding voor voertuigvolgsysteem
476 Porsche Stability Management – PSM
482 Bandenspanningscontrolesysteem – RDK
635 ParkAssistent
573 Automatische airconditioning
454 Cruise control
030 Sportonderstel met PASM
480 Handgeschakelde versnellingsbak
220 Sperdifferentieel 40 %
XCZ Verkort schakelbereik – Porsche Exclusive Manufaktur
640 Sport Chrono-pakket Plus
176 Sportuitlaatsysteem, schakelbaar
Wij bieden u de mogelijkheid uw auto onder bijzonder gunstige voorwaarden te financieren/leasen en/of te verzekeren.
Echter, zowel financieren als verzekeren is maatwerk. Wij brengen uw auto onder bij een partner die bekend is met bijzondere auto's en graag met u meedenkt voor een passend voorstel op maat.
Onze partner Autopoule is een merkonafhankelijke leasemaatschappij voor de zakelijke markt. Zij kunnen u bijvoorbeeld een voorstel doen voor één van de auto's uit ons aanbod.
Tevens heeft u bij Autopoule de mogelijkheid om tijdens de contractperiode van auto te wisselen, bijvoorbeeld indien de auto overtallig is of indien de huidige auto niet meer voldoet in combinatie met een andere functie binnen uw bedrijf. Voor meer info zie www.autopoule.nl.
DISCLAIMER
Deze advertentie is met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Controleer daarom altijd de zaken die voor u van belang zijn. Aan de advertenties, foto’s, informatie en teksten op deze website kunnen geen rechten worden ontleend.