Porsche 911

GT3 415pk

Porsche 997 GT3 in zeer goede staat.

Historie

Tweede eigenaar.
Inclusief volledige servicehistorie. De beurten zijn uitgevoerd bij de volgende km-standen: 4.215, 11.542, 6.830. 12.735, 9.164, 15.798, 18.517, 22.095, 25.086, 26.190 en 27.366km.
Facturen aanwezig. 
Inclusief Porsche Approved 111 punten Check.

Garantie

12 maanden BOVAG garantie


Eerste toelating
11 2007

Kilometerstand
28500

Verkocht


Specificaties

Interieur

Lichtgewicht kuipstoelen van carbon
Stuurwiel, schakel-/keuzeknop, handremhendel en hemelbekleding van Alcantara
Interieurpakket: carbon
- Verlichte instaplijsten (carbon)
- Afdekking gordeluitgang B-stijl carbon
- Middenconsole achter carbon
Veiligheidsgordels rood 
Afdekkingen luidsprekers leer (deuren en achterbank)
Deksel opbergvak achter leer met Porsche-wapen
Deksel zekeringkast leer
Vloermatten met lederen randen Individual
Gordelsluitingen leer
Binnenspiegel leer
Zonnekleppen leer Individual
Wijzerplaten instrumentengroep in Rood
Wijzerplaten stopwatch in zwart

Exterieur

Carrara-wit
Aerokit Cup 
19" ‘GT3’-velgen
Voorruit met bandfilter bovenaan

Infotainment

Porsche Communications Management (PCM) incl. DVD-navigatiemodule
Voorbereiding voor cd-wisselaar
Sound-pakket Plus

Veiligheid

Bi-Xenon verlichting met koplampreiniging
Koplampreinigingssysteem
Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels & Regensensor
Alarmsysteem

Mechanisch

Climatronic
Sport Chrono Pakket
PASM 
Versnellingsbak 6-traps
Sperrdifferentieel


FINANCIEREN & VERZEKEREN

Wij bieden u de mogelijkheid uw auto onder bijzonder gunstige voorwaarden te financieren/leasen en/of te verzekeren.
Echter, zowel financieren als verzekeren is maatwerk. Wij brengen uw auto onder bij een partner die bekend is met bijzondere auto's en graag met u meedenkt voor een passend voorstel op maat. 


AUTOPOULE

Onze partner Autopoule is een merkonafhankelijke leasemaatschappij voor de zakelijke markt. Zij kunnen u bijvoorbeeld een voorstel doen voor één van de auto's uit ons aanbod.
Tevens heeft u bij Autopoule de mogelijkheid om tijdens de contractperiode van auto te wisselen, bijvoorbeeld indien de auto overtallig is of indien de huidige auto niet meer voldoet in combinatie met een andere functie binnen uw bedrijf. Voor meer info zie www.autopoule.nl.

DISCLAIMER
Deze advertentie is met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Controleer daarom altijd de zaken die voor u van belang zijn. Aan de advertenties, foto’s, informatie en teksten op deze website kunnen geen rechten worden ontleend.