Complete Porsche 718 Cayman PDK.
BTW verrekenbaar.
Origineel nederlandse auto.
Inclusief volledige servicehistorie.
De laatste servicebeurt is uitgevoerd bij 54.431km.
12 maanden BOVAG garantie
Eerste toelating
08 2018
Kilometerstand
60000
Full service prijs
€ 59.950,- Incl. BTW
980 Lederpakket
946 Stoelen in Leder, Zwart
022 Wijzerplaten instrumentengroep in zwart
025 Wijzerplaten stopwatch in zwart
630 Licht Pakket
321/322 Sportstoelen Plus - 14-weg elektrisch verstelbaar
342 Stoelverwarming
489 Stuurwielverwarming
656 Elektrisch verstelbare stuurkolom
585 Bekerhouders
C9X Diepzwart metallic
433 20" wiel Carrera S
446 Wielnaaf met Porsche logo in kleur
XXL SportDesign uitlaateindstukken in Zwart
260 Elektrisch bedienbare en verwarmbare buitenspiegels
7UG Navigatiesysteem van Europa met grootbeeld kleuren-touch-screen
9WT Apple CarPlay
UI2 2x aansluiting USB/IPOD
QH1 Spraakbediening
9ZC Telefoonvoorbereiding Bluetooth
9VK Sound Package
489 Multifunctioneel Stuurwiel
800 Bixenon koplampen met zwart binnenhuis
288 Koplampreiniging
276 Automatisch dimmende binnenspiegel incl. regensensor
257 Buitenspiegels, automatisch dimbaar met geheugen
534 Alarmsysteem
7I2 VTS-veiligheidspakket Vehicle Tracking System
636 Parkeerhulp voor en achter
482 Bandenspanning Controle Systeem
573 Airconditioning
642 Start/Stop Systeem
250 PDK
454 Cruise Control
XLF Porsche Sportuitlaat, schakelbaar
7MV EURO6
Wij bieden u de mogelijkheid uw auto onder bijzonder gunstige voorwaarden te financieren/leasen en/of te verzekeren.
Echter, zowel financieren als verzekeren is maatwerk. Wij brengen uw auto onder bij een partner die bekend is met bijzondere auto's en graag met u meedenkt voor
een passend voorstel op maat.
Onze partner Autopoule is een merkonafhankelijke leasemaatschappij voor de zakelijke markt. Zij kunnen u bijvoorbeeld een voorstel doen voor één van de auto's uit ons aanbod.
Tevens heeft u bij Autopoule de mogelijkheid om tijdens de contractperiode van auto te wisselen, bijvoorbeeld indien de auto overtallig is of indien de huidige auto niet meer
voldoet in combinatie met een andere functie binnen uw bedrijf. Voor meer info zie www.autopoule.nl.
Voor klanten die een belevenis willen maken van het ophalen van hun nieuwe auto, bieden wij Stay & Drive Autosport Brouns aan: Eventueel transfer van treinstation. Overnachting bij Kasteel de Hoogenweerth in Maastricht of Kasteel TerWorm in Heerlen incl. een heerlijk ontbijt. Door de centrale ligging van Kasteel de Hoogenweerth heeft u de gelegenheid Maastricht te bezoeken, de culinaire en shopping hoofdstad van Nederland. Kasteel TerWorm ligt in een mooie landelijke omgeving en slechts een paar minuten rijden vanaf Autosport Brouns. De dag na uw overnachting staan wij voor u klaar en kunt u uitgerust beginnen aan de terugreis met uw nieuwe auto. Dit arrangement kunnen wij u aanbieden voor de prijs van € 240,-.