Zeer complete Evoque Autobiography in Premium kleur Carpathian Grey Metallic met Cloud geperforeerd Ivory Windsor leer met stiksel en Ruitpatroon.
Eerste eigenaar, origineel nederlandse auto.
Fabrieksgarantie tot 6-2026.
Nieuwprijs: EUR 91.388,-.
Fabrieksgarantie
Eerste toelating
06 2023
Kilometerstand
5000
Bekleding: Cloud geperforeerd Windsor leer met stiksel (Ivory) en Ruitpatroon
Leren dashboard
Alcantara hemelbekleding
Sfeerverlichting regelbaar/dimbaar
Stoelen voor elektr. instelbaar (16-voudig met geheugen)
airconditioning aan de voorzijde
voor & achter verwarmd
Stuurwiel verwarming
Stuurwiel met schakelpeddels/knoppen (mat chroom)
Voorruit van warmte-isolerend glas
Garagedeuropener
Carpathiangrey Metallic
Zwart contrasterend dak
Black Exterior Pack
Wielen 8x20 - '5 Split Spoke Style 5097 in Gloss Black'
Panoramisch schuifdak
Verduisterde achterruit (Privacy Glass)
Instaplijsten met verlicht opschrift
Achterklep elektr. geactiveerd (openen + sluiten)
Infotainmentsysteem: Touch Pro Duo (10 inch touchscreen)
InControl Remote Premium (online diensten/apps)
Apple CarPlay en Android Auto
Digitale radio-ontvangst (DAB+)
Meridian Surround Sound-systeem
Mobiele telefooninterface met draadloze oplaadfunctie
Matrix LED-koplampen
LED-lichtsignatuur
Mistlampen
Adaptive Cruise Control (ACC) met Stop&Go-functie
Verkeersbordherkenning met adaptief snelheidsbegrenzersysteem
Lane Departure-waarschuwing
Parkeerhulp voor & achter & Surround View (360G-camera's)
Waarschuwingssysteem voor aanrijdingen van achteren (Reversing Assist / Cross Traffic Assist)
Waarschuwingssysteem voor aanrijdingen achteraan
Grootlichtregeling (Light Assist)
Head-Up Display
Aandrijfkoppelregeling (torque vectoring)
Aandacht assistent
Autonome noodremassistent
Hill Descent Control (HDC)
Hill Start Assist
Bandenspanning controle systeem
Alarmsysteem
Head Up Display
Ionisatie van binnenlucht
Sleutelloze toegang en weg
Trekhaak (kogelkop elektrisch zwenkbaar)
Automatische transmissie
Dynamische modus configureerbaar
Plug In Hybride
Wij bieden u de mogelijkheid uw auto onder bijzonder gunstige voorwaarden te financieren/leasen en/of te verzekeren.
Echter, zowel financieren als verzekeren is maatwerk. Wij brengen uw auto onder bij een partner die bekend is met bijzondere auto's en graag met u meedenkt voor
een passend voorstel op maat.
Onze partner Autopoule is een merkonafhankelijke leasemaatschappij voor de zakelijke markt. Zij kunnen u bijvoorbeeld een voorstel doen voor één van de auto's uit ons aanbod.
Tevens heeft u bij Autopoule de mogelijkheid om tijdens de contractperiode van auto te wisselen, bijvoorbeeld indien de auto overtallig is of indien de huidige auto niet meer
voldoet in combinatie met een andere functie binnen uw bedrijf. Voor meer info zie www.autopoule.nl.
Voor klanten die een belevenis willen maken van het ophalen van hun nieuwe auto, bieden wij Stay & Drive Autosport Brouns aan: Eventueel transfer van treinstation. Overnachting bij Kasteel de Hoogenweerth in Maastricht of Kasteel TerWorm in Heerlen incl. een heerlijk ontbijt. Door de centrale ligging van Kasteel de Hoogenweerth heeft u de gelegenheid Maastricht te bezoeken, de culinaire en shopping hoofdstad van Nederland. Kasteel TerWorm ligt in een mooie landelijke omgeving en slechts een paar minuten rijden vanaf Autosport Brouns. De dag na uw overnachting staan wij voor u klaar en kunt u uitgerust beginnen aan de terugreis met uw nieuwe auto. Dit arrangement kunnen wij u aanbieden voor de prijs van € 240,-.