BMW 7-serie

730d 245pk

Complete 7-serie in zeer goede staat. 

Historie

Tweede eigenaar.
BMW dealeronderhouden. De servicebeurten zijn uitgevoerd bij de volgende km-standen: 29.648, 60.182, 82.403, 108.620, 137.964 en 168.500.  

Garantie

12 maanden BOVAG garantie


Eerste toelating
12 2008

Kilometerstand
190000


Specificaties

Interieur

LCD5 Dakota Leder interieur Cognac
4B7 Edelhoutinleg dashboard
456 Komfortstoelen  (met oa. lendensteun,- en breedteverstelling)
494 Stoelverwarming en Stoelventilatie
496 Stoelverwarming achter
4UR Ambiente verlichting pakket
255 Sportstuurwiel
415/416 Zonwering voor achterste zijruiten en achterruit, elektrisch bedienbaar
464 Skiluik

Exterieur

A95 Sophistograu Metallic
403 Elektrisch bedienbaar s/k dak
2HL 19" lm wielen Styling 253/MB
316 Elektrisch te openen en sluiten achterklep

Infotainment

609 Navigatie Professional
610 Head-Up display
677 HiFi Professional geluidsysteem
633 Bluetooth Telefoonvoorbereiding
620 Spraakinvoersysteem
6FL USB aansluiting
255 Leder Multi Functioneel Sportstuurwiel 
612 BMW Assiast
614 Internet voorbereiding
616 BMW Online

Veiligheid

Lichtsensor met automatische dag/nacht schakeling en Regensensor
524 BMW Dynamic Xenon (bochtverlichting)
5AC Grootlichtassistent
430 Automatisch dimmende binnen,- en buitenspiegels
508 Park Distance Control voor en achter 

Mechanisch

4NB Climate control
322 Comfortsleutel (openen & starten zonder sleutelbediening)
Cruise Control 
2VH Active Front Steering


FINANCIEREN & VERZEKEREN

Wij bieden u de mogelijkheid uw auto onder bijzonder gunstige voorwaarden te financieren/leasen en/of te verzekeren.
Echter, zowel financieren als verzekeren is maatwerk. Wij brengen uw auto onder bij een partner die bekend is met bijzondere auto's en graag met u meedenkt voor 
een passend voorstel op maat. 


AUTOPOULE

Onze partner Autopoule is een merkonafhankelijke leasemaatschappij voor de zakelijke markt. Zij kunnen u bijvoorbeeld een voorstel doen voor één van de auto's uit ons aanbod.
Tevens heeft u bij Autopoule de mogelijkheid om tijdens de contractperiode van auto te wisselen, bijvoorbeeld indien de auto overtallig is of indien de huidige auto niet meer
voldoet in combinatie met een andere functie binnen uw bedrijf. Voor meer info zie www.autopoule.nl.


STAY & DRIVE

Voor klanten die een belevenis willen maken van het ophalen van hun nieuwe auto, bieden wij Stay & Drive Autosport Brouns aan: Eventueel transfer van treinstation. Overnachting bij Kasteel de Hoogenweerth in Maastricht of Kasteel TerWorm in Heerlen incl. een heerlijk ontbijt. Door de centrale ligging van Kasteel de Hoogenweerth heeft u de gelegenheid Maastricht te bezoeken, de culinaire en shopping hoofdstad van Nederland. Kasteel TerWorm ligt in een mooie landelijke omgeving en slechts een paar minuten rijden vanaf Autosport Brouns. De dag na uw overnachting staan wij voor u klaar en kunt u uitgerust beginnen aan de terugreis met uw nieuwe auto. Dit arrangement kunnen wij u aanbieden voor de prijs van € 240,-.